Certifikáty | DŘEVOČAL

Certifikáty

Jsme ryze česká společnost, která byla založena v roce 1990, a za svoji více než třicetiletou praxi si získala přední postavení na českém trhu s matracemi. Nabízíme širokou škálu matrací, lamelových roštů, postelí a doplňků přesně podle Vašich individuálních požadavků.

Používáme pouze certifikované a zdravotně nezávadné materiály, které jsou pravidelně testovány v Textilním zkušebním ústavu v Brně a odpovídají všem hygienickým požadavkům. Jsme nejen držiteli certifikátu na všechny materiálové komponenty dle mezinárodní normy ÖKO-TEX., ale i přísnějšího certifikátu na výrobky pro děti ve věku do 3 let.

Při výrobě matrací využíváme pokrokové a moderní technologické postupy. Sledujeme nové trendy a naše matrace stále zdokonalujeme. Jde nám hlavně o spokojenost našich zákazníků.

Zajímá nás i ochrana životního prostředí. Jsme zapojeni v Systému sdruženého plnění EKO-KOM a zajistíme zpětný odběr a využití odpadu z obalů.

Díky profesionálnímu přístupu našeho týmu odborníků a dlouholetým zkušenostem jsme schopni garantovat špičkovou kvalitu a dlouhou životnost našich výrobků.

Certifikát
Certifikát
Závěrečný protokol
Certifikát EkoKom
Zdravotní certifikát
Klinické hodnocení
Simalfa certifikát
Osvědčení Český výrobek