Výprodej | DŘEVOČAL

Výprodej

Výprodej matrací ze skladových zásob. Jádra jsou opatřena zcela NOVÝM potahem v provedení úplet. Na matrace je poskytována standardní záruka 2 roky.

Možnost osobního vyzvednutí na výrobě - odbytu (adresa: Gen. Fajtla 3474/19, Přerov, otevírací doba 6:00-14:00).

Objednávejte na matrace@drevocal.cz nebo na telefonním čísle 581 204 987 (provozní doba linky 6:00 - 14:00)

Lima

Lima

Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Matrace je vhodná na všechny typy roštů, s vyjímkou motorového roštu.
Celková výška matrace cca 22cm.

200 x 90
2 ks
4 189 Kč 3000,- Kč za 1 ks včetně DPH

¨

Leona

Leona

Sedmizónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn vysoce gramážní pěnou MediFoam. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Matrace je vhodná na všechny typy roštů.
Celková výška matrace cca 22 cm.

200 x 90
1 ks
9 432 Kč 3500,- Kč za 1 ks včetně DPH

Modena

Modena

Nosná modrá vrstva je tvořena viscoelastickou pěnou ArcticFoam tvarovanou do masážních nopů. Tato pěna Vám zajistí optimální regulaci teploty během spánku. Obsahuje přírodní geneticky neupravený sójový olej. Provzdušněné jádro s příčnými průduchy je složené ze dvou elastických pěn MediFoam odlišných objemových hmotností. Spodní vrstva je tvořena tvrzenou pěnou tvarovanou do masážních nopů. Celková výška matrace cca 23 cm.
Nosnost do 120 kg.

200 x 90
1 ks
5 985 Kč 3000,- Kč za 1 ks včetně DPH

Ronda

Ronda

Kvalitní matrace, jejíž oranžovou nosnou vrstvu tvoří oblíbená líná bio pěna tvarovaná do masážních nopů. Bio pěna obsahuje sójový extrakt, který má příznivý vliv na lidský organizmus. Střed jádra je složen ze dvou elastických pěn MediFoam odlišných objemových hmotností a je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech.
Celková výška matrace cca 19 cm.

200 x 90
1 ks
9 766 Kč 3500,- Kč za 1 ks včetně DPH

Atlanta

Atlanta

Luxusní matrace s výškou 25 cm Vás zaujme svou modrou žíhanou pěnou Cellflex. Jedná se o komfortní studenou HR pěnu se speciálními vlastnostmi. Cellflex je extrémně pružná a dokáže se ideálně přizpůsobit všem detailům lidského těla. Je měkčí a poddajnější než polyuretanová pěna na druhé straně matrace, proto u této matrace můžete využít volbu dvojí tvrdosti jednotlivých stran. Obě pěny jsou extrémně prodyšné a udržují jádro matrace vždy suché a odolné vůči mikroorganismům. Důmyslný antidekubitní prořez ložných ploch matrace vyhovuje i osobám dlouhodobě upoutaným na lůžko, protože se ideálně tvaruje podle každé polohy ležícího těla a zabraňuje vzniku proleženin. Celková výška cca 25 cm.
Nosnost do 120 kg.

200 x 90
1 ks
6 853 Kč 3500,- Kč za 1 ks včetně DPH

Pantera

Pantera

Luxusní matrace s volbou dvojí tvrdosti, kde měkčí stranu tvoří kvalitní studená HR pěna společně se speciální pěnou PanterFoam, ve které se spojují výhody přidaného latexu i studené HR pěny, jako jsou výjimečná elasticita, prodyšnost, díky které se rychle odvětrává absorbovaná vlhkost a také dlouhá životnost. Dobrá ventilace zajistí pocit čistoty a svěžesti. Druhou stranu matrace tvoří odolná polyuretanová pěna se skvělými ortopedickými vlastnostmi.
Celková výška matrace cca 21 cm.

200 x 90
1 ks
11 573 Kč 3500,- Kč za 1 ks včetně DPH

Vážení zákazníci,

právě jsme pro Vás připravili speciální, množstevně omezené matrace. Jedná se o klasické, sendvičové matrace s jádrem z polyuretanové pěny Medifoam. Nosné vrstvy tvoří kvalitní pěna PanterFoam, která dokonale napomáhá k uvolnění svalstva celého těla. Obsahuje i PanterFoam-Nautic, která je u našich zákazníků oblíbená zejména pro své antibakteriální vlastnosti. Výška matrace je 15cm a nosnost 100 kg. Součástí matrace je komfortní, vysocegramážní potah (300g), velice příjemný na dotek.

MATRACE NABÍZÍME V ROZMĚRU 200 cm x 90 cm  za 2.500,- Kč

Navštivte naší prodejnu na ulici Gen. Fajtla 19/a v Přerově a odvezte si právě tu Vaší. ❤