O nás | DŘEVOČAL

Poznejte příběh našich matrací

DŘEVOČAL s.r.o. - prodejna

Dobrý den,

rádi bychom se Vám představili. Jsme ryze česká společnost, která byla založena v roce 1990. Postupem času se společnost vypracovala z rodinného čalounictví, které se specializovalo na výrobu a opravy čalounických výrobků, až na přední pozice výrobců matrací nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Sídlíme v srdci Moravy a matrace Vám dovezeme na kterékoli místo v České republice. Rozsáhlá síť našich prodejců umožňuje vyzkoušet si naše matrace v každém větším městě, někdy i v těch nejmenších.

 

Čalounictví

OD MALÉHO ČALOUNICTVÍ

Zpočátku se naše firma věnovala čalounictví. Přes výrobu a prodej křesel, sedacích i rozkládacích souprav až k nynější velké výrobě matrací pro tuzemsko a zahraničí. Jak šel čas, šli jsme vpřed i my. Navazovali jsme nová partnerství, vylepšovali jsme výrobní techniku, zkvalitnili jsme dostupnost našich výrobků.

 

ŠIROKÝ SORTIMENT

Každý den se potýkáme s jedinečností každého zákazníka zejména v jeho potřebách na matraci. Nabízíme proto široký výběr. Věnujeme svou pozornost od nejmladších až k těm nejstarším členům v domácnosti. Naše matrace nabízíme v nejrůznějších provedeních, výškách, tuhostech a potahových látkách.

 

Široký sortiment
Atypická výroba

ABY MATRACE PADLA DO KAŽDÉ POSTELE

Ne vždy mají matrace klasické rozměry. Pro nás to není žádný problém. Vyrobíme matrace libovolných rozměrů, ať už menších nebo naopak větších. Atypické rozměry matrací nemají vliv na rychlost dodání.

 

KUS POCTIVÉ RUČNÍ PRÁCE

Záleží nám především na spokojenosti zákazníka. Ať už malého, či velkého. Proto je každý potah výsledkem jedinečné poctivé ruční práce našich švadlenek. Od zpracování látek až po samotné našívání oboustranných zipů, vždy s ohledem na spokojenost každého z Vás.

 

Ruční práce
Moderní výroba

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Výroba matrací není jen kvalitní a pečlivá ruční práce našich zaměstnanců, používáme i moderní technologie výroby, které celý proces výroby zrychlují a zefektivňují. Naše moderní řezací stroje umí vytvarovat různé profily pěn.

 

JSME VÁM BLÍŽ

Všichni naši prodejci jsou pravidelně školeni, aby mohli odborně poradit každému zákazníkovi přesně podle jeho individuálních požadavků. Objednávky vyřizujeme obratem a doba dodání Vás příjemně překvapí. A to platí i u atypických rozměrů matrací.

 

Prodejna

DŘEVOČAL s.r.o. - výrobní závod