Typy matrací

Polyuretanové / PUR - sendvičové

Polyuretanové - sendvičové

Polyuretanové matrace vyrábíme z kvalitní pěny, která se vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálostí.

Více

Pružinové - taštičkové

Pružinové - taštičkové

Výhodou pružinových matrací je jejich vzdušnost. Pružinové matrace je vhodné uložit jak na pevnou desku, tak i na pevný laťový rošt.

Více

Studená / HR pěna

Studená / HR pěna

Oblíbené jsou matrace ze studené pěny. Tu tvoří buňky se silnější stěnou, díky větším pórům je dokonale provzdušněna a lépe odvádí teplo.

Více

Antibakteriální

Antibakteriální

Antibakteriální pěna zabraňuje výskytu bakterií a roztočů. Je dermatologicky testována a šetrná vůči pokožce. Díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.

Více

Bio pěna

Bio pěna

Sójový extrakt, ze kterého jsou vyráběné matrace, má nejen příznivý vliv na lidský organizmus, ale také šetří náš ekosystém - snižuje spotřebu nerostných surovin.

Více

Latexové

Latexové

Latexová pěna je komfortní, trvanlivá a má velmi vysokou elasticitu. Je flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech užívání. Po stlačení se velmi rychle vrací do původního stavu.

Více

Dětské

Dětské

Všechny komponenty matrací pro děti splňují hygienické požadavky na hračky a výrobky pro děti do tří let.

Více

Doplňky

Doplňky

Doplňky k matracím jsou důležité pro ochranu matrace proti znečištění (chrániče, nepropustné podložky) a pro zvýšení komfortu spaní: změkčení nebo naopak zpevnění stávajícího lůžka (krycí matrace). Pro zvýšení sedací plochy křesel nebo židlí slouží sedáky z pevného materiálu.

Více

MATRACE TREND 1+1 zdarma

TREND 1+1 zdarma

Více

Akční nabídka matrací

Akční nabídka matrací

Více

Matrace TOP

Matrace TOP

Více