ExpanFoam | DŘEVOČAL

ExpanFoam

ExpanFoam

Pěna ExpanFoam

Exkluzivní řada pěn ExpanFoam je navržena tak, aby produkty z nich uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Díky svému jedinečnému chemicko-fyzikálnímu složení nabízejí tyto luxusní pěny vysokou elasticitu a tvarovou stálost. Pěna je extrémně odolná a trvanlivá.


Maximální pružnost

Díky své přirozené pružnosti se pěny ExpanFoam dokonale tvarují podle anatomického tvaru páteře a zajišťují ergonomickou oporu celého těla. V klíčových tlakových bodech se ideálně přizpůsobí ležícímu tělu.

Maximální pružnost


Vynikající termoregulace

Vynikající termoregulace

Díky speciální struktuře materiálu s otevřenými buňkami nabízí pěny ExpanFoam vynikající prodyšnost. Zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a udržují v jádru matrace suché klima neprostupné pro mikroorganismy. Termoregulační systém udržuje správnou teplotu jádra matrace pro Vaše pohodlí.


Vynikající stabilita a podpora

Hmotnost těla a vlhkost ovlivňují stabilitu a trvanlivost matrací. Proto jsou pěny ExpanFoam extrémně odolné proti deformaci a díky své výjimečné stabilitě zajišťují tyto materiály dlouhodobý komfort.

Vynikající stabilita a podpora


Antibakteriální vlastnosti

Antibakteriální vlastnosti

Vynikající antibakteriální vlastnosti pěn ExpanFoam umožňují speciální účinné látky, které zabraňují roztočům a bakteriím jejich usazování. Výsledný produkt je plně hypoalergenní. Pěny ExpanFoam mají certifikát Öko-Tex Standard 100, který zaručuje kvalitu materiálu a vhodnost produktu i pro alergiky.