Nejoblíbenější Lima sbírá ocenění | DŘEVOČAL

Nejoblíbenější Lima sbírá ocenění

Lima

Matrace LIMA byla navrhnuta pro zákazníky, kteří upřednostňují tvrdší spaní. Při její konstrukci jsme přihlédnuli k tomu, že jsou v oblibě vyšší matrace a také k tomu, aby byla cenově dostupná pro všechny. Se svojí výškou 22 cm, nosností do 140 kg a přijatelnou cenou se stala velmi oblíbenou.

Střed matrace tvoří 5 cm silná vrstva pojeného polyuretanu, který zabezpečuje její vyztužení. Pro nosné vrstvy jsme použili kvalitní elastické pěny MediFoam, které jsou tvarovány do masážních nopů ve dvou tvrdostech.

Detail Lima

Tyto nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku a také přispívají k provzdušnění matrace. Matracový potah leží jen na horních výčnělcích těchto nopů a může tak dokonale vysychat. V jádru matrace zůstává „suché klima“, které je neprostupné pro mikroorganismy.

Tato matrace je na trhu nabízena od roku 2015 a již další rok získala ocenění Matrace roku na portálu Heuréka. Její vlastnosti ocenili spokojení zákazníci v komentářích a v doporučeních pro ostatní potencionální kupující.

Ocenění Matrace roku získala i za roky 2017, 2018 a 2019. Úspěšnost této matrace nejlépe vystihuje počet prodaných kusů, který se blíží neuvěřitelné hranici 100 000.

Hodnocení Heuréka

Autorka článku: Mgr. Lenka Dočkalová