Matrace Irené | DŘEVOČAL

Matrace Irené

Matrace Irené

Spánek je součástí našeho života, a proto bychom mu měli věnovat náležitou pozornost.
Je důležitá nejen jeho délka, ale také kvalita. Vědci doporučují pro dokonalý relax minimálně 7-8 hodin spánku. V těle se nastartují regenerační procesy a dochází k obnově fyzických i duševních sil.
Výběr matrace je proto velmi důležitý.

Z naší nabídky představujeme novinku roku 2021:

Matrace Irené je jedinečná svým složením, kde se snoubí kvalita materiálů s promyšlenou technologií výroby.
Jádro této dokonalé matrace tvoří pevnější pěna ExpanFoam, která je charakteristická svojí dokonalou pružností a odolností. Je extrémně odolná proti deformaci a přinese Vám opravdu dlouhodobý komfort. Alergici jistě ocení její antibakteriální složení a výborné termoregulační vlastnosti. Otevřená buněčná struktura pěny ExpanFoam zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, takže dochází k výbornému odvodu vlhkosti od těla uživatele a následně mimo matraci.

ExpanFoam

V jádru matrace se tak udržuje suché klima, které je neprostupné pro bakterie a roztoče. Díky inovativnímu typu jádra, které je prokládané měkčí speciální pěnou, dokážeme zajistit dokonalou ergonomickou oporu celého těla. Při konstrukci jader matrací je důležité spojit dvě různé vlastnosti. Pěna musí být dostatečně pevná a odolná proti stlačení a zároveň poddajná v místech největšího zatížení (v místech pod rameny a boky). Tyto protichůdné vlastnosti jsme dokázali spojit do jednoho dokonale propracovaného jádra matrace IRENÉ.

Žlutá měkčí pěna z řady ExpanFoam prochází jádrem v pravidelných křivkách a vytváří různě pevné zóny přesně podle anatomického zakřivení páteře. Díky tomuto pokrokovému jádru garantujeme jedinečné vlastnosti matrace, díky kterým bude Váš spánek opravdu zdraví prospěšný.
Zákazníci ocení 2 různě tvrdé strany této matrace, takže si každý z partnerů vybere konkrétní stranu matrace, která bude vyhovovat právě jemu. Ženy většinou volí měkčí stranu a muži naopak tu tvrdší.

Nop Irené

Pro měkčí stranu matrace IRENÉ jsme zvolili oblíbenou línou pěnu v komfortní výše 5 cm. Není tvarovaná do nopů, ale vytváří měkoučký silný polštářek na pevném jádru. Je ergonomicky tvarovaná do pěti zón. Reaguje na tlak a teplotu Vašeho těla a po chvíli dokonale „obteče“ všechny Vaše křivky. Tyto příjemné vlastnosti líné pěny mají v oblibě většinou ženy, ale i muži si teď rádi dopřejí větší pohodlí. Kdo by raději chtěl pevnější podklad pro spaní, zvolí druhou stranu s tvrdostí č. 3, která je zónovitě prořezaná a provzdušněná.

Přestože je tato matrace v prodeji teprve několik týdnů, již nyní zaznamenáváme kladné odezvy spokojených zákazníků.

Vyzkoušejte ji i Vy.

Spící žena

Autorka článku: Mgr. Lenka Dočkalová